Přijeďte si vybrat z naší široké nabídky do naší provozovny na adrese Smržov 75 Třeboň. Po telefonické domluvě se vám rádi kdykoliv budeme věnovat. Možnost platby kartou. slevové vouchery

Proč právě sandály? Jsme obchodní společnost, zaměřená  na nákup a prodej koženého zboží, zejména kožených páskových sandálů a pantoflí. Sandály jsou vyráběny převážně ručně, firmou, která má  již čtyřicetiletou tradici.


Jak jsme vlastně přišli na nápad nechat si  vyrábět právě tenhle druh zboží?

První myšlenka vznikla v létě roce 2010. Po 15 letech se mi rozpadly moje oblíbené sandály, Hodily se ke všemu a všude. Měla jsem ráda jejich pohodlí a jednoduchost. Nejen že se časem dokonale vytvarovaly podle nohou, ale hlavně se v nich nohy nikdy nepotily, spíš naopak, i v největších vedrech jejich kůže působila chladivě. Naprosto se lišily od všeho, co nosili všichni kolem.  Rozhodně jich nebyly plné regály a neměl je na noze každý.mjija2.jpg

Začala jsem shánět nové. Prošla jsem desítky prodejen, ale obyčejné placaté sandále, ušité z několika pásků kůže, jsem nikde nesehnala. Nenapadlo by mě, že něco takového se u nás zkrátka koupit nedá.

Na konci léta, kdesi na jihu Evropy jsem po dlouhém hledání konečně svoje sandále sehnala, ale v hlavě se mi v tu chvíli usadil nápad. Nápad postarat se, aby se tenhle skvělý druh bot konečně dostal i k nám. Za několik týdnů jsme na náš trh přinesli design, který vznikl už v dobách Ježíše, přežil všechny módní styly a dnes je ještě oblíbenější, než kdy dřív. Styl, který neuvěřitelným tempem prorazil cestu i k nám do Čech.

Původ prvních sandálů se datuje až k 4. tisíciletí před naším letopočtem, kdy byly oblíbenou obuví Faraonů.

Sandálů nám jsou schopni vyrobit kolem 100 modelů. V sezóně máme ve své stále nabídce zhruba 30 z nich, zbývající modely jsou k dispozici v našem výrobním katalogu. Ten vám na požádání zašleme a jsme schopni zhotovit vám z něj jakýkoliv model na zakázku.

Dokážeme uspokojit i zákazníky s nadměrnými velikostmi. Termín výroby na zakázku však trvá až 2 měsíce.

Ve spolupráci s našim výrobcem tak nabízíme jak obuv pánskou, tak obuv dámskou, ale mnoho z modelů se vyrábí jako Unisex, vhodné pro muže i pro ženy. Na své si přijdou i ženy, které volí raději obuv vyšší, na klínku, stejně jako zákazníci, kteří rádi nosí žabky, nebo obuv na šněrování kolem kotníků či snad až ke kolenům.

Uspokojíme i vyznavače proplétaných sandálů, klasických pantoflí, které lze využít jako vycházkovou obuv i jako obuv na doma. Každý model je svým způsobem originál. Výtečně se hodí nejen k současnému modernímu stylu, ale fantasticky ladí i s prvky afro, etno, hippies, emo, gothic a antiky.

Naše sandály jsou vyráběny z velbloudí kůže jsou několikanásobně pevnější a pružnější než jiné druhy kůží a ke všemu vyniká velice dlouhou životností. Velbloudí kůže se nedá tak snadno přetrhnout, prodřít, ošoupat nebo roztřepit. Vydrží dvakrát déle než kůže hovězí. Perfektně saje pot, na nohou neškrtí, nedře a noha v obuvi z velbloudí kůže nikdy nepálí. Naopak. Postupným nošením naprosto změkne, přizpůsobí se tvarům nohy a vy brzy získáte pocit, jako byste ani žádné boty na noze neměli. Velmi dobře naše obuv vyhovuje alergikům i lidem s kožními problémy nohou. Vzhledem k těmto vlastnostem a 100% přírodnímu materiálu, ze kterého je vyráběna, lze naši obuv v jistém slova smyslu i za zdravotní obuv. Každému z našich zákazníků rádi poskytneme důležité rady ohledně nošení naší obuvi, její údržbě i vlastnostech kůže. Při jejich nákupu je však naprosto nezbytné umět zvolit správnou velikost. Vhodným doplňkem sandálů jsou i kabelky, brašny, aktovky a batůžky ve stejném odstínu. U nás si vždy můžete vybrat ze široké nabídky tvarů, velikostí a provedení.

Pokud ke svým sandálům zvolíte vhodný tvar kabelky a doplníte jej o vkusný opasek ve stejném odstínu, garantuji vám, že již z dálky budete svými atypickými doplňky budit pozornost. Kožené opasky zhotovujeme ručně, dokážeme vyrobit potřebnou délku a kombinovat materiál, barevné provedení a sponu dle vašeho výběru.

V zimním období obohacujeme naši nabídku o výrobky z kožešin, kožichy, vesty, kožešinové přeložky, prstové rukavice, palčáky, ale i domácí obuv z kožešin a ovčí vlny. Jako novinku jsme v roce 2014 poprvé zařadili i teplé kožešinové válenky z pravé kůže.

Pro všechny, kteří by rádi někomu ze svých blízkých zakoupili cokoliv z naší nabídky jsou připraveny dárkové poukazy. Jejich hodnota je od 190 do 1 200 Kč. Za zmínku určitě stojí i naše výprodejové slevové akce, kde se celoročně nabízí mnoho produktů se slevou až 50%. Všem, kteří vlastní e-shop nebo kamennou prodejnu a rádi by svou nabídku zpestřili o jakékoliv z našeho zboží máme připravenu velmi zajímavou formu spolupráce.

Zákazníkům, kteří nemají možnost navštívit naši kamennou prodejnu, ale rádi by si naše zboží prohlédli a vyzkoušeli osobně, máme na stránkách www.faraon-sandals.cz pravidelně zveřejňovaný seznam historických prodejních akcí, na které jezdíme s dobovým stanem prodávat.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z našich produktů, model, velikost, nebo barvu, máme už jen jediné přání. Je jím vaše maximální spokojenost a spokojenost všech našich zákazníků, kteří si Faraon sandály vyzkouší, zamilují si je a rádi se budou do našeho obchodu znovu vracet.