Přijeďte si vybrat z naší široké nabídky do naší provozovny na adrese Smržov 75 Třeboň. Po telefonické domluvě se vám rádi kdykoliv budeme věnovat. Možnost platby kartou. slevové vouchery

Prodejní akce

Vážení zákazníci,

je nám to moc líto, ale v souvislosti s epidemií koronaviru byly bohužel zatím až do odvolání zrušeny prodejní akce.

Jakékoliv zboží vám ale rádi zašleme přes e-shop. V případě, že vám nebude vyhovovat, bez problémů jej můžete vrátit, nebo vám ho obratem vyměníme za jiné.

Pokud raději volíte možnost zboží si osobně prohlédnout, vyzkoušet a vybrat, pak prosím neváhejte a zavolejte nám na tel. číslo 728 685 891 nebo 776 291 328. Rádi si s vámi domluvíme schůzku přímo v naší prodejně ve Smržově. Pozor, otevřena je pouze po předchozí dohodě. Rádi tam ale za vámi kdykoliv přijdeme a budeme se vám věnovat.

Dodržujeme veškerá hygienická nařízení a o to samé prosíme i vás. Vezměte s sebou i své přátele, nebo příbuzné. Vybírat můžete ze široké škály kožených sandálů, opasků, kloboukůdámských i pánských kabelek i mošen na opasky, které ani nejsou na našem e-shopu. Ve slevě jsou poslední páry domácí kožešinové obuvi.

Platit u nás můžete i kartou a pokud se stavíte na kole, rádi vámi vybrané zboží zabalíme a zašleme vám jej na vaši adresu. Poštovné v tom případě nehradíte.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké shledání s vámi. 

Vedení společnosti Faraon sandals, s.r.o., Gabriela Bělohlávková

Naše prodejnaNaše prodejnaNaše prodejna

Naše prodejnaNaše prodejna