Ručně šité kožené kabelky z telecí kůže v úžasném Vintage stylu.

Vintage provedení kabelek si klade za cíl, aby jejich design působil tak, jako by byl zhotoven před mnoha desítkami let, aby působil, jako výrobek, který je již dlouhé roky používán. Cílem Vintage stylu je současně i snaha, aby výrobek působil starobyle, historicky, s prvky opotřebovanosti. Vintage styl vždy a v každé oblasti znamená vysokou kvalitu, která časem zraje, získává na hodnotě i na kráse a mnohdy přežívá vše ostatní.

Luxusní vintage kabelky

  • Vintage kabelky jsou propojením historicky starých výrobních postupů a receptur se současnými módními trendy.
  • Kabelky Vintage jsou unikátním módním doplňkem, který již mnoho let udržuje svůj trend mezi všemi generacemi a je nekonečně inspirativní.
  • Kabelky Vintage jsou vyrobené z té nejjemnější kvalitní a pevné telecí kůže, která je velice hebká, příjemně měkoučká a hladká na dotek.
  • Telecí kůže je nesmírně lehká, takže kabelky Vintage jsou v porovnání s jakoukoliv jinou koženou kabelkou velice lehké, což je nejpatrnější u velkých kabelek.
  • Kabelky Vintage bývají často vyráběny speciální technologií ručního vyplétání kožených proužků

Vintage kabelky šité z hladké kůže mohou mít zajímavé odstínové struktury. Jakékoliv barevné odlišnosti nejsou považovány za vadu výrobku, ale naopak projevem skutečně přírodního materiálu a naprosté originality každého jednotlivého kusu.

Každý model získal svůj jedinečný odstín speciální prací technikou. Každá kabelka je vyrobena z kůže v přírodním odstínu a teprve ušitá, kompletní kabelka s ozdobami, zipy a kovovými sponami je vkládána do pracích bubnů s přírodními barvivy. Barvivo je vyrobené bez chemikálií a vyznačuje se neuvěřitelnou trvanlivostí. Technologický postup barvení a složení barvících látek je generacemi předávanou recepturou zkušených italských koželuhů. Barva se nošením z kabelky nestírá, nepouští na oděv a je odolná vůči dešti, při čemž drobná znečištění, skvrny, nebo poškrábání kabelky stačí často ošetřit hrubým hadříkem, kterým se postižené místo často snadno vyhladí.

Nošením každá kabelka získává patinu tím, jak stárne, její odstíny se postupně mírně mění a činí tak celkově kabelku ještě přitažlivější. Kabelky Vintage jsou nejen zajímavé svými osobitým, specifickým provedením, ale jsou úžasné i svou výjímečností a jedinečností na trhu. Působí nesmírně elegantně, jsou lehké, prostorné a mají velice prakticky uspořádaný vnitřní prostor. K pohodlnému užívání napomáhají obvykle dvě velikosti řemínků, tak aby kabelku bylo možné nosit nejen v ruce, nebo zavěšenou na předloktí, ale i přes rameno, což umožňuje dostatečně dlouhý, délkově nastavitelný řemínek, který poskytuje pohodlí a komfort v nošení i objemnějším ženám.

Vintage kožené kabelky se při dodržení správné péče a pravidelného ošetřování vyznačují mnohaletou životností a ani po letech neztrácejí nic na svém půvabu a jedinečnosti.