Unisex Ledersandalen Peribsen

Neuer Artikel

Dieses Model hat zwei Riemen uber Rist gekreutzt und sind beweglich. Auch fuer Kunde mit ab ubd zu geschwollenem Rist. Riemen wieder ermaeglichen Verlaengerung um 2 cm.

Mehr Infos

Auf Lager

1 600 Kč inkl. MwSt.

 • 35
 • 36
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47

Technische Daten

Material Kamelhaut
Faraon Sandals Faraon Sandals

Mehr Infos

Wer niedriger Rist hat, kann mann wieder um paar Loeche ueber Risch Riemen kurzen. Alle Riemen halten fest , so dass mann kann Sandalen im schwierigem Gelaende benutzen. Riemen gehen zwischen Zehen und nach paar Tage tragen werden angenehm weich und drucken nicht. Sind wieder fuer Damen und auch fuer Herren geeignet. Damen koenen wieder dazu unsere Lederhandtaschen tragen. Die passen mit Material Designem und Farbe voragend dazu. Vorauszahlung ist notwendig realisieren erst nach unserer Bestaetigung, dass das Modell auf Lager ist.

Reviews

Note 
18-07-2022

Kvalita na věčnost

Tyto sandály nosím již sedmé léto a až na drobné prasklinky v místě stélky vypadají pořád stejně:) Neuvěřitelné! V dnešní době hotový unikát.
Tento poctivě zpracovaný výrobek je krásný (kůže po ošetření voskem ztmavne do kaštanova, což je snad ještě hezčí), nadčasový, pohodlný (kůže se nošením naprosto přizpůsobí noze) a opravdu věčný. Přežily bez úhony dlouhé túry i nejedno zmoknutí. Přátelé i kolemjdoucí mi je často chválí a já je doporučuji, kudy chodím. Díky!

Note 
14-07-2022

Peribsen

Botky mám už 7 let, prvních pár dnů se musí vytvarovat - to trochu vyděsí, ale další roky jsou pohodlné, krásné a snad nezničitelné. Po těch letech, kdy je přes léto téměř nesundám z nohou (protože jsou nej a hodí se snad ke všemu) se začala rozpadat podrážka, kožená část pořád drží. Objednávám nové.

Note 
24-06-2022

Dámské sandály

Když přišla dcera na webu s těmito sandály nějak mě neodlvili.Jenže když jsem je viděla na trhu v Krumlově a vyzkoušela jsem si je byli doslova nádherné na noze a hrozně příjemné, manžel si je také zkusil a také byl moc zpokojený a za rohem jsme si je hned obuli.Dcera čeká na svou velikost a jiné už ani nosit nebudeme.

Note 
16-06-2022

Doporučuji

Mám tyto sandály od roku 2018 (2-3x déle než jakékoliv jiné boty, které jsem dříve nosil) a to jsem v nich chodil každý rok od jara do podzimu. Při mém bezmála metráku mi podrážka vydržela až do teď, kdy jsem ji napůl prochodil a pak na jedné z bot praskla a vyvlékly se mi řemínky, takže už se sandály nedaly nosit.
Tak jsem podrážku odtrhl a nechal místo ní u obuvníka nalepit tenkou barefoot podešev a teď s nimi hodlám chodit dalších 5 let :)
Pro uživatele a zákazníka je super informace, že kožená část boty je věčná, stačí vyměnit podrážku. Pro výrobce je to trochu nepříjemnost - nové sandály totiž není třeba kupovat dříve než jednou za deset let

Note 
04-07-2020

Sandálky Peribsen

Sandálky jsou krásný, dorazí s informací, že je musíte rozchodit.. což se teda teď snažím dělat, ovšem nohy mám zatím pořád rozřezaný.. a ocenila bych delší pásky, protože nevím jak je to možné, ale jeden zapnu v pohodě na předposlední dírku a druhej jen tak tak na tu poslední a trochu se bojím abych při tom snažení nezničila to zapínání.

 • 1 von 1.000000d Leute fanden diese Rezension hilfreich.
Note 
31-05-2020

Super sandaly, které vydrží

Tyhle sandály jsem si koupila před 5 lety a stále vypadají jako nové. Ze začátku byly tvrdé, ale co se odhodily, tak jsou příjemné. Hodí se k suprově k šatům, dzinam, sukni. I sportovnějšímu oblečení.

Note 
07-09-2019

Vyborné

Tyto sandále vlastním už 4 roky a jsem s nimi naprosto spokojená ! Člověk si je vyšlápne podle své nohy, velice pohodlné a kvalitně ušité. Stále vypadají skvěle. Vlastním i kabelku se kterou jsem také spokojená. Více takových poctivých výrobců :-).

Schreibe deine Rezension!

Eine Review schreiben

Unisex Ledersandalen Peribsen

Unisex Ledersandalen Peribsen

Dieses Model hat zwei Riemen uber Rist gekreutzt und sind beweglich. Auch fuer Kunde mit ab ubd zu geschwollenem Rist. Riemen wieder ermaeglichen Verlaengerung um 2 cm.

Verwandte Waren

15 andere Produkte in der gleichen Kategorie:

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...