O Faraon sandals

Představujeme vám design, který vznikl už v dobách Ježíše, přežil všechny módní styly a dnes je ještě oblíbenější než kdy dřív.

Faraon sandals - sandály na věčnostFARAON SANDALS jsou jediné ručně šité modely sandálů svého druhu na českém trhu, které se přizpůsobují vaší noze. Nevycházejí z výrobních linek, ale zpod jehly, vedené lidskou rukou. Každý model je svým způsobem originál, který jinde neseženete.

FARAON SANDALS jsou výjimečné nejen svým jednoduchým a vkusným designem, ale i kvalitní kůží, ze které jsou zhotoveny. Vaši nohu po celý den chrání a zároveň umožňují volné proudění vzduchu kolem ní. 100% přírodní kůže umožňuje dokonalé odvádění potu a v horkých dnech působí dokonce chladivě. Veškeré zboží dovážíme od předních výrobců a dodavatelů materiálu, což také garantuje kvalitu a dlouholetou životnost našich výrobků. 

FARAON SANDALS se používáním postupně přizpůsobují vaší noze, takže čím déle je budete nosit, tím budou přitažlivější a pohodlnější. Kůže používáním tmavne, měkne a stává se poddajnější.

FARAON SANDALS mají nízký podpatek, díky němuž vás ani po dlouhém nošení nebudou bolet nohy. I to je důvod, proč jsou vhodné k celodennímu použití nejen na pláži, na zahradě, ve městě, ve škole, na pracovišti a na doma. Jsou úžasné i do společnosti jako jedinečný vkusný doplněk mnoha módních trendů. Výtečně se hodí nejen k současnému modernímu stylu, ale fantasticky ladí i s prvky afro, etno, hippies, emo, gothic a antiky.

FARAON SANDALS jsou určeny všem, kteří chtějí nosit něco originálního, jedinečného, zkrátka jiného než ostatní. Jsou projevem individuality jejich majitele a respektují jeho osobnost. Jsou zde pro všechny, kteří propadli kouzlu pravé kůže a ta se pro ně stala vášní.

Ničím nelze porazit osobitost, individualitu a jedinečnost každého z našich ručně šitých modelů.

FARAON SANDALS - Boty na věčnost. Ručně šité kožené sandály z velbloudí kůže. Neseženete je nikde v celé střední Evropě. Rychle se přizpůsobí tvarům vaší nohy. Čím déle je nosíte, tím jsou pohodlnější.

FARAON SANDALS na noze nedřou, netlačí, nepálí, neškrtí, nohy se v nich nepotí, ani nezapáchají. Budete-li své sandály dobře ošetřovat, budou vám sloužit dlouhá léta.

Až když je vyzkoušíte, zjistíte, že se bez nich neobejdete.