Přijeďte si vybrat z naší široké nabídky do naší provozovny na adrese Smržov 75 Třeboň. Po telefonické domluvě se vám rádi kdykoliv budeme věnovat. Možnost platby kartou. slevové vouchery

Výroba barefoot sandálů na přání zákazníka

Barefoot (bosonohé) sandály poskytují nohám možnost pohybovat se přirozeně tak, jak jsou k tomu stvořeny. Je to nejnovější trend ve zdravém obouvání. Spojuje komfort moderní doby a zároveň nás vrací zpátky ke zdravým základům a přirozenému fungování těla. Nenuťte své nohy přizpůsobovat se obuvi, přizpůsobte svou obuv přirozenosti svých nohou.

V obuvi barefoot cítíte všechno, na co šlápnete, ale nic není ostré, takže nohu nic neporaní ani nebolí, ale krásně masíruje, prokrvuje a probouzí. Navíc se na obuv nepřilepíte a rozhodně se v ní nepotíte. Žádné otlaky, žádná bolest kolen, chodidel, lýtek, jen krásně rozhýbané a příjemně unavené nohy.

Charakteristika barefootů, nebo chcete-li minimalistické obuvi :

  1. Podrážkaje tenká a ohebná. To umožnuje cítit nerovnosti v terénu a inervovat všechny části chodidla, které následně reagují ohybem, stažením, roztažením, atd.
  2. Podpatek je plochý. To způsobuje neutrální postavení paty, která není vyvýšena proti špičce. Umožňuje to noze využití plné pohybové škály a ostatním kloubům (nejen noze) plný pohybový rozsah.
  3. Svrchní část spojuje botu s nohou. Není tak potřeba namáhat prsty a nárt k přidržování boty během chůze.
  4. Prostorná stélka nabízí prstům dostatek místa k roztažení prstů a chodidla během chůze, pohybu v terénu, nebo běhu.

Tlaková masáž reflexních bodů chodidel pozitivně ovlivňuje funkci všech orgánů.

Váš mozek při pohybu terénem dostává bohatý přísun impulzů a signálů, díky tomu se rozvíjí a vytváří nová synaptická spojení. Procházka ,,na boso“ tak můžete pomoci i odblokovat mysl. Možná díky tomu vyřešíte i dosud zapeklité pracovní úkoly.

Chodidla díky tenké podrážce cítí strukturu a kvalitu terénu a zásobují mozek množstvím podnětů a impulsů. Mozek na to přirozeně reaguje tvorbou endorfinů, hormonů štěstí.

Doba výroby 2 týdny

Je možno si vybrat z druhů PEPI, PERIBSEN, MENKAURE barefoot sandálů. 

Cena: 1700,-Kč

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu či po telefonu.

Zavolejte nám: +420 774 723 574 (pondělí - pátek: 9 - 17 hod)

E-mail: asistent@faraonsandals.cz