UNISEX BAREFOOT SANDÁLY- PLNĚ NASTAVITELNÉ

Absolutní novinka roku 2023.

Barefoot sandály, které si sami nastavíte podle šířky vašeho chodidla a nártu. Kožené řemínky jsou pohyblivě vedeny pod stélkou sandálů tak, aby se daly podle potřeby povolit, nebo utáhnout. Sháníte těžko sandály, protože se do žádných nevejdete, nebo máte tak úzkou nohu, že vám ze všeho vylézá ? Nebo prostě jen máte někdy rádi řemínky na volno a jindy víc utažené ? Pak jsou naše nové barefoot sandály určeny právě vám. Vyzkoušejte je ! Užijte si naplno horkého léta s kvalitními barefoot sandály, které jsou vyráběny z pravé hovězí kůže a které dají vašim nohám pohodlí a vzdušnost. 

Barfeoot sandály, nazývané rovněž bosé sandály, jsou vyráběny z co nejtenčí podrážkou, která vám nechá pocítit nerovnosti terénu, po kterém se právě pohybuje. Taková to chůze je pro vaše nohy přirozená a blahodárně působí na vaše chodidla. Barefoot sandály jsou rovněž velmi vzdušné a v horkých letních dnech tedy velmi pohodlné díky maximální vzdušnosti.

Barefoot (bosonohé) sandály vyrábíme z velice kvalitní a pevné hovězí kůže. Poskytují nohám možnost pohybovat se přirozeně tak, jak jsou k tomu stvořeny. Je to nejnovější trend ve zdravém obouvání. Spojuje komfort moderní doby a zároveň nás vrací zpátky ke zdravým základům a přirozenému fungování těla. Nenuťte své nohy přizpůsobovat se obuvi, přizpůsobte svou obuv přirozenosti svých nohou.V obuvi barefoot cítíte všechno, na co šlápnete, ale nic není ostré, takže nohu nic neporaní ani nebolí, ale krásně masíruje, prokrvuje a probouzí. Navíc se na obuv nepřilepíte a rozhodně se v ní nepotíte. Žádné otlaky, žádná bolest kolen, chodidel, lýtek, jen krásně rozhýbané a příjemně unavené nohy.

Charakteristika barefootů, nebo chcete-li minimalistické obuvi :

  1. Podrážkaje tenká a ohebná. To umožnuje cítit nerovnosti v terénu a inervovat všechny části chodidla, které následně reagují ohybem, stažením, roztažením, atd.
  2. Podpatek je plochý. To způsobuje neutrální postavení paty, která není vyvýšena proti špičce. Umožňuje to noze využití plné pohybové škály a ostatním kloubům (nejen noze) plný pohybový rozsah.
  3. Svrchní část spojuje botu s nohou. Není tak potřeba namáhat prsty a nárt k přidržování boty během chůze.
  4. Prostorná stélka nabízí prstům dostatek místa k roztažení prstů a chodidla během chůze, pohybu v terénu, nebo běhu. 

 Tlaková masáž reflexních bodů chodidel pozitivně ovlivnuje funkci všech orgánů. Váš mozek při pohybu terénem dostává bohatý přísun impulzů a signálů, díky tomu se rozvíjí a vytváří nová synaptická spojení. Procházka ,,na boso“ tak můžete pomoci i odblokovat mysl. Možná díky tomu vyřešíte i dosud zapeklité pracovní úkoly.Chodidla díky tenké podrážce cítí strukturu a kvalitu terénu a zásobují mozek množstvím podnětů a impulsů. Mozek na to přirozeně reaguje tvorbou endorfinů, hormonů štěstí.

UNISEX BAREFOOT SANDÁLY :

Barefoot sandály vyrábíme z velice kvalitní a pevné hovězí kůže. Podešev tvoří plotna tloušťky 2 - 3 mm podle přání zákazníka a stélka je z 2mm hovězí kůže. Kožená stélka výborně saje pot, takže nohy jsou stále v suchu. Navíc lze sandály kdykoliv umít mýdlem a opláchnout. Aby kůže vydržela dlouho vláčná a měká, doporučujeme sandály po každém namočení ošetřit balzámem. Nártové řemínky jsou volně pohyblivé pod stélkou chodidla, takže se jednoduchým tahem dají povolit, nebo utánout podle výšky nártu. Stejně dobře tak padnou na úzké nohy jako na širší, nebo otékající nohy. Zapínaní je vyrobeno ze staromosazi a je kolem kotníku nastavitelné na jednu ze šesti direk.

barefoot sandály - PLNĚ NASTAVITELNÉ