Nabídka sandálů pro náročné zákazníky

Můžete si vybrat ze 109 modelů kožených sandálů. Pokud vámi vybraný model nemáme v naší aktuální nabídce, rádi vám jej zhotovíme na zakázku. Podle Obchodního zákona se na zboží, vyrobené na zakázku nevztahuje možnost vrácení, ani výměny za jiný model. V případě výroby zakázkového modelu požadujeme vyplněný objednávkový formulář a platbu předem. Cena kožených sandálů zhotovených na zakázku je o 200 Kč vyšší (1 700Kč ). Čekací doba může být až 6 týdnů. Každý model lze zhotovit pouze ve velikostech, uvedených u fotografie.

Pokud tedy máte zájem o nějaký níže uvedený model sandálů, pak prosím proveďte objednávku na stránce produktu a do poznámky k objednávce nezapomeňte uvést číslo modelu a požadovanou velikost.

Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné