Nabídka sandálů pro náročné zákazníky

Můžete si vybrat ze 109 modelů kožených sandálů v sedmnácti barevných odstínech (brown, hunny, yellow, caramel, brown light, orange, red, gray, black, white, blue, sky, green, apple, pink, cioled, nahdi). Pokud vámi vybraný model nemáme v naší aktuální nabídce, rádi vám jej zhotovíme na zakázku. Podle Obchodního zákona se na zboží, vyrobené na zakázku nevztahuje možnost vrácení, ani výměny za jiný model. V případě výroby zakázkového modelu požadujeme vyplněný objednávkový formulář a platbu předem. Cena kožených sandálů zhotovených na zakázku je o 200 Kč vyšší (1 700Kč ). Čekací doba může být až 8 týdnů. Každý model lze zhotovit pouze ve velikostech, uvedených u fotografie.

Pokud máte tedy zájem o cokoliv, co není v naší aktuální nabídce sandálů, proveďte prosím objednávku pomocí tohoto objednávkového formuláře, ve kterém uveďte své osobní údaje, číslo modelu, velikost a barevnou variantu požadovaného páru sandálů. Cenu a způsob doručení s vámi domluvíme mailem, nebo telefonicky.

Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné Nabídka sandálů pro náročné