Pracovní pozice Asistent(ka) podnikatele

Vhodné pro ženy i pro muže se zdravotním handicapem, v důchodovém věku, nebo pro absolventy

Většina práce z domova, zpočátku 2 - 4 hodiny, od května do září pak 6 – 8 hodin denně

Práce na Dohodu, po zaškolení možný trvalý pracovní poměr
Pracoviště – Smržov 379 01

Požaduji dokonalou znalost práce na PC – Word, Exel, přijímání objednávek z e-shopu, orientace v internetových vyhledávačích, evidence prodeje, zboží a zákaznické sítě, výborné komunikační schopnosti  - emailová i telefonická komunikace se zákazníky, řešení objednávek, reklamací, nabídka, zasílání nebo výměna zboží (vše je u nás jednoduché a v krátké době zcela zaškolíme). Uvítám alespoň základní znalost němčiny slovem i písmem pro komunikaci se zahraničním zákazníkem.

Několik minut denně práce ve skladě – vyskladnění objednaného zboží, vyplnění poštovních formulářů, každodenní kontakt s poštou. Jednou za měsíc tříhodinová práce při přejímce zboží nebo malé inventuře.

V případě zájmu je  možné vydělat si navíc i cca 2 - 4 000 Kč jako prodejce v dobovém stánku na řemeslných jarmarcích (není podmínkou přijetí).

Schopný a šikovný uchazeč se může velmi rychle dopracovat až na pozici obchodního manažera, který sám koordinuje zajímavé obchodní kontrakty, veletrhy, zahraniční cesty a pod. Podmínkou vysoká míra samostatnosti i zodpovědnosti za svěřený projekt a Řidičský průkaz sk. B.

Podle schopností a objemu práce i několikanásobně roste základní plat. U zcela samostatného pracovníka může čistý měsíční příjem činit až 40 000 Kč.

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti, práci se zajímavým produktem, firemní notebook, mobilní telefon, služební automobil, možnost nákupu firemního zboží za velmi nízké ceny a možnost profesionálního růstu.

NÁSTUP IHNED

KONTAKT:
Gabriela Bělohlávková
jednatelka společnosti FARAON sandals, s.r.o.
tel.: +420 728 685 891
www.faraon-sandals.cz 

případný životopis zasílejte na email: vedeni@faraonsandals.cz