Přijeďte si vybrat z naší široké nabídky do naší provozovny na adrese Smržov 75 Třeboň. Po telefonické domluvě se vám rádi kdykoliv budeme věnovat. Možnost platby kartou. slevové vouchery

Pracovní pozice Obchodní zástupce, manažer

Pozice vhodná pro osoby se zdravotním handicapem, v důchodovém věku, nebo pro absolventy.

Většina práce z domova, zpočátku 2 - 4 hodiny, od května do září pak 6 – 8 hodin denně.

Práce na Dohodu, po zaškolení možný trvalý pracovní poměr.

Požaduji dokonalou znalost práce na PC – Word, Exel, orientace v internetových vyhledávačích, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ochotu cestovat a alespoň minimální praxe v oboru. Podmínkou vysoká míra samostatnosti i zodpovědnosti, řidičský průkaz sk. B a alespoň základní znalost němčiny slovem i písmem pro komunikaci se zahraničním zákazníkem.

Náplň práce:
Vyhledávání potenciálních obchodních partnerů mezi kamennými prodejnami a e-shopy, nabídka spolupráce, emailová i telefonická komunikace se stávajícími zákazníky, osobní jednání, řešení zakázek, představení našeho zboží na výstavách a veletrzích (vše je u nás jednoduché a v krátké době zcela zaškolíme).

Schopný a šikovný uchazeč se může velmi rychle dopracovat až na pozici obchodního ředitele, který sám koordinuje zajímavé obchodní kontrakty, veletrhy, zahraniční cesty a pod.

Podle schopností a objemu práce i několikanásobně roste základní plat. U zcela samostatného pracovníka může čistý měsíční příjem činit až 60 000 Kč.

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti, práci se zajímavým produktem, firemní notebook, mobilní telefon, služební automobil, možnost nákupu firemního zboží za velmi nízké ceny a možnost profesionálního růstu.

NÁSTUP IHNED

KONTAKT:
Gabriela Bělohlávková
jednatelka společnosti FARAON sandals, s.r.o.
tel.: +420 728 685 891
www.faraon-sandals.cz 

případný životopis zasílejte na email: vedeni@faraonsandals.cz