Pracovní pozice Obchodní zástupce, manažer

Pozice vhodná pro osoby se zdravotním handicapem, v důchodovém věku, nebo pro absolventy.

Většina práce z domova, zpočátku 2 - 4 hodiny, od května do září pak 6 – 8 hodin denně.

Práce na Dohodu, po zaškolení možný trvalý pracovní poměr.

Požaduji dokonalou znalost práce na PC – Word, Exel, orientace v internetových vyhledávačích, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ochotu cestovat a alespoň minimální praxe v oboru. Podmínkou vysoká míra samostatnosti i zodpovědnosti, řidičský průkaz sk. B a alespoň základní znalost němčiny slovem i písmem pro komunikaci se zahraničním zákazníkem.

Náplň práce:
Vyhledávání potenciálních obchodních partnerů mezi kamennými prodejnami a e-shopy, nabídka spolupráce, emailová i telefonická komunikace se stávajícími zákazníky, osobní jednání, řešení zakázek, představení našeho zboží na výstavách a veletrzích (vše je u nás jednoduché a v krátké době zcela zaškolíme).

Schopný a šikovný uchazeč se může velmi rychle dopracovat až na pozici obchodního ředitele, který sám koordinuje zajímavé obchodní kontrakty, veletrhy, zahraniční cesty a pod.

Podle schopností a objemu práce i několikanásobně roste základní plat. U zcela samostatného pracovníka může čistý měsíční příjem činit až 60 000 Kč.

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti, práci se zajímavým produktem, firemní notebook, mobilní telefon, služební automobil, možnost nákupu firemního zboží za velmi nízké ceny a možnost profesionálního růstu.

NÁSTUP IHNED

KONTAKT:
Gabriela Bělohlávková
jednatelka společnosti FARAON sandals, s.r.o.
tel.: +420 728 685 891
www.faraon-sandals.cz 

případný životopis zasílejte na email: vedeni@faraonsandals.cz