Nový e-shop Faraon-sandals.czJako jednu z nejvýznamnějších novinek letošního jara uvádíme spuštění nové verze e-shopu. Ke spuštění došlo ve vší tichosti 9.3. a tím i k nahrazení původní již nevyhovující verzi e-shopu.

Co nám tedy nová verze e-shopu kromě široké nabídky produktů za perfektní ceny nabídne?

  • Nové grafické rozhraní, které je mnohem přehlednější a dokáže se automaticky přizpůsobovat všem zařízením, na kterém se stránky e-shopu zrovna zobrazují ať už se jedná o stolní PC, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Této funkci se obecně říká responzivita webovch stránek. Díky ní můžete v e-shopu pohodlně nakupovat na všech zařízeních.
  • Vylepšené zobrazování stránek s produkty. Spoustu obrázků produktů bylo přepracováno do vyššího rozlišení, takže každé zboží si můžete lépe prohlédnout před tím, než vytvoříte objednávku. K jednotlivým produktům byly přidány další obrázky pro lepší představu o nabízeném zboží.
  • Vychytané funkce. Ty vám pomohou lépe se vyznat v nabídce. Nově můžete zboží filtrovat podle parametrů jakými jsou rozměry, použité materiály nebo barevné varianty. Stejně tak si můžete přehledně porovnat několik položek zboží.
  • Možnost vytvoření si zákaznického účtu. Tato možnost je u nás volitelná a nevyžadujeme na nikom registraci k tomu, aby mohl u nás nakoupit. Na druhou stranu vytvoření si zákaznického účtu s sebou nese výhody jako je například přehled o provedených objednávkách, aktuálním dění nebo akcích a novinkách. My si registrovaných zákazníků vážíme a budeme jim přednostně nabízet slevy na námi nabízené zboží v rámci vyhlášených akcích.

Nově jsme do našeho e-shopu zařadili westernové kravaty (bola), podstatně jsme rozšířili nabídku a ke koženým sandálům jsme přidali nabídku  kožených klobouků a dámských kožených kabelek. Stejně tak jsme zařadili do prodeje kožené vesty a kožešiny. Upřednostňujeme prodej zboží z kvalitních přírodních materiálů, které jsou ručně vyráběné.

Věříme, že nakupování v našem e-shopu bude pro vás zábavou a že si u nás objednáte zboží, které my považujeme za velmi kvalitní už z toho důvodu, že se jedná o poctivé materiály a kvalitní ruční práci. Pokud byste měli na nás nějaké dotazy nebo připomínky, pak se na nás neváhejte obrátit.