Jsme prosperující společnost a náš obrat rok od roku roste. Rádi bychom vám nabídli jedinečnou příležitost podnikat pod ochranou naší zavedené společnosti se silnou pozicí na trhu.
Firmu jsme založili 23.2.2011 . V průběhu sedmi let jsme navázali spolupráci s dvaceti internetovými a kamennými prodejnami v ČR a na Slovensku a objem našich zákazníků se každým rokem násobí. Přidejte se k nám i vy a získejte výhody, které vám spolupráce s námi přinese:

 1. Systém, ve kterém nemusíte přemýšlet o tom s čím a jak podnikat, nemusíte začínat s neověřeným, riskovat nezdar a finanční ztráty, ale můžete pohodlně převzít již vymyšlenou, prověřenou a úspěšnou formu podnikání
 2. Originalita a jedinečnost, kterou obohatíte svou nabídku o bezkonkurenční, na trhu žádané produkty,
 3. Územní exkluzivita - zaručíme vám, že ve vaší lokalitě budete s naším zbožím jediní
 4. Marketingová podpora - rádi zaškolíme vás, nebo vaše zaměstnance ohledně našeho zboží a způsobu jeho úspěšného prodeje
 5. Pravidelné dodávky nového zboží, možnost výměny za jiné modely, nebo velikosti - obratem od vaší objednávky doplníme vaše zásoby, vy získáte doporučené prodejní ceny, které lze zvýšit dle síly kupního místa a rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou je váš okamžitý zisk. Neprodané zboží můžete kdykoliv vrátit nám, nebo vyměnit za jiné modely, či velikosti.
 6. E-shop naplněný zbožím, texty a fotografiemi - v případě zájmu možnost poskytnutí e-shopu, který bude vašim vlastnictvím
 7. Pomoc s nalezením vhodných nebytových prostor pro kamennou prodejnu ( průzkum trhu, vhodná kupní síla, estetická hlediska, velikost prodejní plochy, kalkulace )
 8. Pomoc s originálním a atypickým vybavením interiéru prodejny
 9. V případě stánkového prodeje zajištění místa na nejexkluzivnějších dobových jarmarcích
 10. Nižší náklady na reklamu a propagaci (plakáty, vizitky, letáky, billboardy, katalogy, apod.)
 11. Zdarma reklama na našem e-shopu
 12. Provizní odměna závislá na objemu prodeje
 13. Možnost vlastních zajímavých námětů pro výrobu a obchod

Úspěšný obchodní partner je pro nás prioritou a má od nás ty nejvýhodnější podmínky. Staňte se naším partnerem a buďte úspěšným podnikatelem!

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Těšíme se na novou spolupráci s vámi !

Gabriela Bělohlávková
jednatelka společnosti
FARAON sandals, s.r.o.
tel.: +420 728 685 891
IČO – 28739655
www.faraon-sandals.cz