Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > Chráněná pracovní místa

Chráněná pracovní místaPoskytujeme zaměstnání - chráněná pracovní místa. Nabízíme trvalý pracovní poměr osobám zdravotně znevýhodněným. Po šesti letech úspěšné realizace tohoto projektu můžeme říci, že očekávání, která jsme do jejího založení vkládali, se naplnila. Našim nejvýznamnějším posláním je pomoc handicapovaným spoluobčanům, pomoc nemocným a opuštěným dětem, otevřenost vůči našim podporovatelům a přímá kontrola efektivního využívání státních příspěvků, dotací, darů a tržeb za prodané výrobky.

Pokud jste firma s více, než 25 zaměstnanci, jste ze zákona povinni zaměstnávat minimálně 4% osob se zdravotním znevýhodněním.

Tuto povinnost ale splníte i v případě, že zakoupíte zboží od firem, které zaměstnávají víc než 50% osob se zdravotním znevýhodněním.

Naše společnost má 100% handicapovaných zaměstnanců a působí jako chráněná dílna. Zakoupením přezůvek, nebo sandálů od nás splníte svou povinnost Náhradního plnění.

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky