Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > Péče o kůži

Péče o kůži 

Péče o kůži :

  POZOR !
- výrobky z kůže nikdy neperte v pračce
- nevkládejte je do sušičky a nesušte je v těsné blízkosti topných těles, ohně, fénu, žehličky ...
- k čištění skvrn na kůži nepoužívejte přípravky obsahující alkohol, benzin, terpentýn, vosk, ani rozpouštědla
- k opravám nepoužívejte vteřinová lepidla
- ke skladování nepoužívejte neprodyšný igelitový pytel, ale látkové nebo papírové obaly
- po vyzutí očistěte suchým hadříkem a ošetřete speciálním krémem. Odolnost proti vodě lze zvýšit použitím speciálních přípravků.
- větší nečistoty odstraňte měkkým vlhkým textilem, poté do sucha otřete. Ošetřete krémem na lak.
- lakované usně nesnáší nízké teploty (pod bod mrazu), obuv praská a láme se. Povrch je choulostivý na chemické vlivy a rozmáčení.

Pokyny ke správnému ošetření kožených výrobků :
Péče o kožené výrobky je mimořádně důležitá. Pokud nejsou řádně ošetřovány, dochází u nich k trvalému poškození, popraskání, ztrátě barvy a zkrácení životnosti vlivem působení vlhkosti a potu.
Pokud je výrobek zcela nový, není vhodné ho vystavovat přílišné zátěži, dokud není kůže alespoň částečně promaštěná. Doporučujeme výrobek ještě před prvním použitím promazat alespoň 2x, cca po 12 hodinách.
Starší výrobky: doporučuji nejdříve nečistoty odstranit mýdlem na kůži a poté ošetřit mastí nebo balzámem na kůži a to minimálně jedenkrát týdně, aby byla kůže měkká a vláčná.
Mějte na paměti, že když je kůže navlhlá, je velice tvárná, a získaný tvar se již nedá vrátit! Navlhlý nebo mokrý výrobek dejte do požadovaného tvaru, nechte proschnout a poté důkladně ošetřete mazáním.
Na výrobcích se mohou objevit menší vady nebo rozdíly v odstínu nebo dezénu kůže, což není chybou, ale zárukou pravého přírodního materiálu.
 

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky