Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > FARAON sandals

FARAON sandalsPředstavujeme vám design, který vznikl už v dobách Ježíše, přežil všechny módní styly a dnes je ještě oblíbenější, než kdy dřív ...

 

FARAON SANDALS jsou jediné ručně šité modely svého druhu na českém trhu. Nevycházejí z výrobních linek, ale zpod jehly, vedené lidskou rukou. Každý model je svým způsobem originál, který jinde neseženete. Sandály jsou ručně kompletované a zdobené v naší chráněné dílně.

 

 

FARAON SANDALS jsou výjímečné nejen svým jednoduchým a vkusným designem, ale i kvalitní kůží, ze které jsou zhotoveny. Vaši nohu po celý den chrání a zároveň umožňují volné proudění vzduchu kolem ní. 100% přírodní kůže umožňuje dokonalé odvádění potu a v horkých dnech působí dokonce chladivě. Veškeré zboží dovážíme od předních výrobců a dodavatelů materiálu, což také garantuje kvalitu a dlouholetou životnost našich výrobků. 

 

FARAON SANDALS se používáním postupně přizpůsobují vaší noze, takže čím déle je budete nosit, tím budou přitažlivější a pohodlnější. Kůže používáním tmavne, měkne a stává se poddajnější.

 

FARAON SANDALS mají nízký podpatek, díky němuž vás ani po dlouhém nošení nebudou bolet nohy. I to je důvod, proč jsou vhodné k celodennímu použití nejen na pláži, na zahradě, ve městě, ve škole, na pracovišti a na doma. Jsou úžasné i do společnosti jako jedinečný vkusný doplněk mnoha módních trendů. Výtečně se hodí nejen k současnému modernímu stylu, ale fantasticky ladí i s prvky afro, etno, hippies, emo, gothic a antiky.

 

FARAON SANDALS jsou určeny všem, kteří chtějí nosit něco originálního, jedinečného, zkrátka jiného než ostatní. Jsou projevem individuality jejich majitele a respektují jeho osobnost. Jsou zde pro všechny, kteří propadli kouzlu pravé kůže a ta se pro ně stala vášní.

Ničím nelze porazit osobitost, individualitu a jedinečnost každého z našich ručně šitých modelů.
 

 

FARAON SANDALS - Boty na věčnost. Ručně šité kožené sandály z velbloudí kůže. Neseženete je nikde v celé střední Evropě. Rychle se přizpůsobí tvarům vaší nohy. Čím déle je nosíte, tím jsou pohodlnější.

 

FARAON SANDALS na noze nedřou, netlačí, nepálí, neškrtí, nohy se v nich nepotí, ani nezapáchají. Budete-li své sandály dobře ošetřovat, budou vám sloužit dlouhá léta.

 

 

Až když je vyzkoušíte, zjistíte, že se bez nich neobejdete.

 

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky