Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > Novinky > NABÍZÍME SPOLUPRÁCI

NABÍZÍME SPOLUPRÁCI

Máte vlastní kamennou prodejnu, e-shop nebo se zabýváte výrobou a prodejem čehokoliv, co by mohlo s naší nabídkou souviset?

Vyzkoušejte možnost vzájemné spolupráce. Zkuste svou nabídku obohatit o naše sandále. Na svůj nový sortiment tak do svého obchodu přilákáte spousty nových zákazníků. Ti jakmile váš obchod navštíví, si bezpochyby všimnou i vaší dosavadní  nabídky a nakoupí u vás. Získáte tak širokou řadu nových zákazníků, kteří, nebýt sandálů u vaší nabídky, třeba by k vám jinak ani nezavítali. Navíc, od nás za každý takto zprostředkovaný prodej vašim zákazníkům, získáte provizi. Nebudou se vás týkat záležitosti okolo balení a odesílání zboží a o každém takto zrealizovaném obchodě budete mít naprostý přehled.
 

Hledáte nové zaměstnání?

Nabízíme trvalý pracovní poměr na pozici obchodního zástupce a to i osobám zdravotně znevýhodněným.

 

Máte podnikatelského ducha?

Naše obuv si získává čím dál větší množství spokojených zákazníků. Svými tvary, materiálem, úžasnou kvalitou a životností jsou sandály Faraon na českém trhu naprosto ojedinělé, výjimečné a atraktivní. Mezi zákazníky, kteří dostali příležitost dozvědět se o nás, je procento těch, kteří si naše zboží zakoupí značně vysoké. Snažíme se proto tyto produkty představit co nejširší veřejnosti alespoň prostřednictvím našeho e-shopu, e-shopů našich obchodních partnerů, jejich kamenných prodejen i stánkovým prodejem na mnoha jarmarcích a veletrzích
 
Největší úspěch by ale bez pochyby zaznamenaly další nové kamenné prodejny, které by šanci dozvědět se o tomto výjimečném zboží i daly i zájemcům v jiných krajích a městech naší země. Pomozte nám proto vybudovat pobočku společnosti Faraon sandals, s.r.o. ve vašem městě či okolí.

 

Jezdíte od jara do podzimu na prodejní akce se svým stanem a vaše tržby neskutečně klesají s přibývající konkurencí?

Zkuste prodej našich sandálů a konkurenci nepotkáte. Budete mít tolik zákazníků, že je sami nezvládnete obsloužit.

 

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte emailem.


VYKROČTE SPOLU S NAŠIMI SANDÁLY TÍM NEJPOHODLNĚJŠÍM SMĚREM VPŘED

ZAZNAMENEJTE SPOLU S NÁMI NOVOU VLNU ÚSPĚCHU

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky