Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > Fotogralerie > Městské slavnosti

Fotogalerie / Městské slavnosti


Každoročně od března do prosince se s naším prodejním stánkem zúčastňujeme mnoha jarmarků, městských slavností a trhů. Jejich seznam a data konání budou v březnu vystaveny na titulní straně www.faraonsandals.cz pod odkazem. Naše prodejní akce. Tam lze veškeré naše zboží vidět, osahat, vyzkoušet i zakoupit mnohdy i za nižší ceny, než jsou v kamenné prodejně nebo na e-shopu.

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky