Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST
Úvod > Fotogralerie > Obrázky z přírody

Fotogalerie / Obrázky z přírody


Fotografie na této stránce jsou jen ilustrativní. Modely na nich vystavené, pokud nejsou v naší nabídce Kožené sandály, nelze již sehnat, zhotovit ani dovézt od žádného výrobce. Jejich výroba byla ukončena. Věříme ale, že v příadě vašeho zájmu si vyberete ze široké nabídky kožených sandálů, které jsou k dispozici. Zboží, které je aktuálně v naší nabídce lze současně vidět, vyzkoušet i zakoupit na mnoha našich prodejních akcích.

RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky