Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST

Výrobky z kožešin

Veškerou naši nabídku tvoří ručně zpracované jehněčí kožešiny v té nejvyšší kvalitě. Z domácích jehněčích kožešin nabízíme ručně šité kožené rukavice, palčáky, dětské capáčky, a velmi hřejivé kožené válenky s jehněčí kožešinou uvnitř. Jehněčí kožešina vás velice rychle zahřeje a po té po dlouhou dobu dokáže vaše tělo, ruce, nebo nohy v teple udržet. Jako vhodný dárek můžete využít i naše Dárkové poukazy.  Zboží lze vidět, vyzkoušet i zakoupit na mnoha našich prodejních akcích.

NOVINKA!!  Ruční výroba luxusních dámských i pánských kožichů na zakázku. Vybírat můžete ze 30 modelů moderních střihů, rozmanitých délek i velikostí. Vše je pro vás vyrobeno z  nejkvalitnější  kůže a kožešin za velmi přijatelné ceny. Katalog kožichů pro vás připravujeme na září 2015.

   1  2      Zobrazit vše

800,-

1000,-

3500,-

200,-

2500,-

14900,-

400,-

14900,-

14000,-

14000,-

400,-

2400,-
   1  2      Zobrazit vše
RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky