Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST

Pánské sandály

Pánské kožené sandály vhodné především pro muže se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Velice dobře sedí na noze a to i v nadměrných velikostech. Mužské noze je přizpůsobena výška nártu i upevnění nohy. Jsou proto vhodné i pro muže s oteklými  nebo zvýšenými nárty. Na objednávku lze jakýkoliv model ve vaší velikosti nechat zhotovit. Široká nabídka dalších velice slušivých modelů sandálů pro muže je pro vás připravena i v nabídce UNISEX sandály. Vhodným doplňkem ke každému modelu může být i kožený pásek, zhotovený ve stejném odstínu jako sandály. Jako vhodný dárek můžete využít i  Dárkové poukazy. V květnu 2015 přineseme na trh 3 úplně nové velmi pohodlné pánské modely. Sandály lze vidět, vyzkoušet i zakoupit na mnoha našich prodejních akcích.

Na zakázku jsme schopni vyrobit jakýkoliv model sandálů i v jiných velikostech, než jsou uvedeny v nabídce, některé modely lze vyrobit i v nadměrných velikostech do v.49, nebo v podměrných velikostech od v. 35.


1300,-

1300,-

1300,-

1300,-

1290,-
990,-
RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky