Faraon saldals - BOTY NA VĚČNOST

Kožené opasky

Naše kožené opasky jsou ručně řezané z jednoho kusu kůže. Vyráběny jsou z nejkvalitnější hovězí usně. Neobsahují žádné plasty, textil, ani jiné náhrady, takže se ani po dlouhém nošení v místě spony nedrolí, nelámou a netřepí.  Všechny uvedené modely jsme schopni dodat na míru v požadované délce. Pomocí šroubku lze pásek i snadno zkrátit až  do dětské délky. Pásky dodáváme ve dvou barevných provedení - černá a kaštanově hnědá, která fantasticky ladí s našimi sandálemi. Barevné provedení je stálé a v žádném případě nebarví oděv. Vzory na opascích jsou ražené raznicí, opasky nejsou prošívané, takže se ani nepářou.
Opasky jsou provedením a designem vhodné jak pro ženy tak i pro muže, skvěle se hodí do, společenských obleků, stejně jako do džín.
 
Podrobnější informace o variantách dodání získáte telefonicky nebo emailem. Jako vhodný dárek můžete využít i naše Dárkové poukazy. Zboží lze vidět, vyzkoušet i zakoupit na mnoha našich prodejních akcích.

Všechny modely kožených pásků lze vyrobit v barvách: hnědá, černá, šedá, červená, bílá a některé i v modré. Všechny modely lze vyrobit v následujících délkách: 85, 90, 95, 100, 105 a některé uvedené i nadměr. Kožené pásky se dají dle potřeby jednoduše zkracovat.


400,-

400,-

400,-

400,-

400,-

400,-

350,-

350,-

350,-

350,-
RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKÁ A DÁMSKÁ OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE
Společnost FARAON sandals, s.r.o. zaměstnává výhradně zdravotně znevýhodněné občany. Jednatelka společnosti Gabriela Bělohlávková, jakožto i zakladatelka organizace (CHARITA A PRODEJ) navíc již několik let aktivně svou činností pomáhá nejen handicapovaným, ale i dětem z dětských domovů. Poděkování patří všem, kteří činnost organizace podporují, ať již zakoupením výrobků chráněných dílen a dětských domovů, nebo finančními a věcnými dary na adresy potřebných.

© 2011 - 2013 Faraon sandals | Chytré www stránky